Jdi na obsah Jdi na menu
 Výdělek na internetu


Pro koho je tato stránka určena?

Tato stránka je určena opravdu pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet, jak jednoduše se dá vydělávat na internetu...
Výše výdělku se může lišit. Záleží na tom jak hodně se tomu budete věnovat a do kolika programů se zapojíte... Může to být jen několik korun nebo i několik dolarů denně, ale také i několik set či tisíc měsíčně. Záleží na vás, do kolika programů se zapojíte a kolik úsilí a času do toho vložíte. Zpravidla vám bude stačit jen maximálně 5 minut denně na jeden program, ale čím více jich budete mít, tím vám to zabere denně více času, ale zase se vám to zhodnotí.

Co k tomu budete potřebovat?

Nepotřebujete k tomu téměř nic, nic za co by se platilo, ani žádné vstupní poplatky. Jen si budete muset zdarma založit internetovou peněženku a pokud budete chtít, tak si to z ní můžete posílat na váš bankovní účet (jinak si to můžete nechat posílat šekem, což osobně moc nedoporučuji). Dále si budete muset založit emailovou adresu (pokud ji ještě nevlastníte) je to kvůli registracím. A nakonec to nejlepší! Většinou vůbec nezáleží na věku, takže je jedno, jestli vám je 10 nebo 99, vydělávat může opravdu každý!!!


Jak to funguje?

Všechno je založeno na reklamě(asi 99% internetových výdělků), takže nejde o nic nelegálního a jen děláte reklamu firmám, které vás za to platí. Na začátek byste si měli pořídit internetovou peněženku a potom se pouštět dál.Affiliate - Partnerské programy

Jste majitelem nějaké webové stránky a marně si lámete hlavu jak nejjednodušším způsobem přijít k penězům?.. Pokud ano, tak toto bude pro Vás nejlepší řešení... Společnosti nabízející tento program, vám budou vyplácet peníze za každé kliknutí na jejich reklamu, kterou si umístíte na svou webovou stránku formou banneru, nebo textového odkazu.. Provize lze získat i tak, že pokud si navíc během následujících několika dní návštěvník vašich stránek zakoupí daný produkt, dostanete % z ceny každého prodaného produktu dané společnosti..

Seznam Českých Affiliate Partnerských programů najdete níže.....

Invia.cz
Nejlepší český affiliate program roku 2006 a vyplatil za ten rok více než 3 miliony korun. Partnerský program firmy INVIA CZ Vám umožňuje propagovat INVIA cz pomocí bannerů a vyhledávácích panelů umístěných na Vaše www stránky. Pokaždé, když někdo klikne na banner, dostanete 1 nebo 1,50 Kč (podle typu odkazu, který umístíte na Vaše stránky). Pokud si navíc během následujících 14 dní koupí zájezd z nabídky INVIA CZ, dostanete od nich 1 % z ceny každého prodaného zájezdu.
% z koupě: 1%
% z referala: 10%
Výplata: Složenkou, PayPay
Tento partnerský program rozhodně doporučuji!......
Registrace zdarma je možná zde:

Začněte vydělávat peníze s INVIA.CZCybex


Jedná se o jeden z nejlepších a nejlevnějších českých internetových obchodů s elektronikou za výhodné ceny. Obrovská nabídka všech druhů počítačů, mobilů, fotoaparátů, PC příslušenství a mnoho dalšího.
Platba za klik
% z koupě: 1% po dobu 1 roku
% z referala
Výplata pomocí poukázek na nákup zboží.
Tento zajímavý způsob výdělku mohu taktéž jen doporučit.
Registrace zdarma zde:


Cybex.cz


Internetovy obchod Cybex.cz
Web4u.cz

Jeden z velmi dobrých webhostingů. Dostáváte 10% z referala a navíc po jeho registraci a zakoupení hostingu dostanete 100-500Kč(podle jeho hostingu). Výplatu dostanete až budete mít tři referaly a 200kč.
Platba za klik
% z koupě: 10% za cenu hostingu měsíčně + 100-500Kč jednorázově
% z referala: 10%
Výplata na: Fakturou / PayPay
Registrace zdarma zde:http://www.web4u.cz/rid/20149
http://www.web4u.cz/rid/20149/objednavka/
http://www.web4u.cz/rid/20149/webhosting/
http://www.web4u.cz/rid/20149/serverhosting/
http://www.web4u.cz/rid/20149/domeny/
http://www.web4u.cz/rid/20149/webhosting/porovnani/
http://www.web4u.cz/rid/20149/serverhosting/virtualni_serverhosting/


MoneyBox

Tato česká stránka (dříve známá pod názvem SMS Prasátko) nabízí výdělek přes sms. Vydělávat můžete pomocí několika služeb, jako jsou psychotesty (pro výsledek testu uživatel musí zaslat SMS), SMS zámek (můžete si zamknout jakoukoli vaší www stránku a uživatel se na ní nedostane, dokud nepošle SMS), SMS prasátko/kasička (dobrovolné příspěvky od uživatelů), Mobilní obsah (zisky prodejem mobilního obsahu - hry, tapety...), SMS horoskopy, věštění, speciální testy(týdenní zasílání placených horoskopů uživateli).. Jedná se o velice dobrý výdělek, mohu z vlastní zkušenosti jen doporučit!
Registrace zdarma zde:


Vyzkousej: 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář